UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Erg. bardzo prosze o jakiś kontakt ze mna. Chcialbym sie z Panem skonsultować. Spotkać sie albo chociaż jakis kontakt mailowy. Moj adres w podpisie. Z góry dziekuje.

Dariuszzz

Anuluj