16
04.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
klich dawno powinien się sam podać do dymisji
(2011.03.05)

info

0  
  0
Zmarzłem czekając na ministra. ..
żołnierz kompanii honorowej (2011.03.05)

info

0  
  0
klich bajerzy o NSR to wielki niewypał bo ci którzy by chcieli być w wojsku to by tam zostali a nie odeszli do cywila, a teraz jak psy skomlą "przyjmijcie do NSR bo nie mam pracy" a po kilku dniach bez konsekwencji z kasą w kieszeni" nie przepraszam to nie dlamnie, dostałem na przeżycie kolejnego miesiąca na koszt państwa i sobie IDZIE zabierając kase" jedyna kara to że już nie będzie mógł sie zgłosić do NSR. NSR - to powinny być osobne jednostki utworzone na bazie dawnych jednostek OTK, późniejszych BOT a nie wciskać ich w typowe jednostki bojowe.
///////// (2011.03.05)

info

0  
  0
Pan Generał to jak nic człowiek Klicha z racji awansu dokończy dzieło pryncypała jak nic.
Zatroskany (2011.03.05)

info

0  
  0
" Nic " słowo KLUCZ >
(2011.03.05)

info

0  
  0
My Tobie czerwone dywaniki a TY nam ustawę. Co to za resort, że nie szanuje sie swoich ludzi, Bodziio wstyd.
Bodi36 (2011.03.05)

info

0  
  0