UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

klich bajerzy o NSR to wielki niewypał bo ci którzy by chcieli być w wojsku to by tam zostali a nie odeszli do cywila, a teraz jak psy skomlą "przyjmijcie do NSR bo nie mam pracy" a po kilku dniach bez konsekwencji z kasą w kieszeni" nie przepraszam to nie dlamnie, dostałem na przeżycie kolejnego miesiąca na koszt państwa i sobie IDZIE zabierając kase" jedyna kara to że już nie będzie mógł sie zgłosić do NSR. NSR - to powinny być osobne jednostki utworzone na bazie dawnych jednostek OTK, późniejszych BOT a nie wciskać ich w typowe jednostki bojowe.

/////////

Anuluj