A moim zdaniem... (od najstarszych)
Jesteście najlepszą elbląską skarbnicą informacji o tym mieście. serdecznie gratuluję i życzę następnych 10 lat na tak wysokim poziomie, a potem jeszcze 10 i. .. ..
Czy prezentowane fotografie mozna kupic?
Prosze o odpowiedz na forum.