12
22.01.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Jesteście najlepszą elbląską skarbnicą informacji o tym mieście. serdecznie gratuluję i życzę następnych 10 lat na tak wysokim poziomie, a potem jeszcze 10 i. .. ..
(2011.01.26)

info

0  
  0
Czy prezentowane fotografie mozna kupic? Prosze o odpowiedz na forum.
(2011.02.07)

info

0  
  0