UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jesteście najlepszą elbląską skarbnicą informacji o tym mieście. serdecznie gratuluję i życzę następnych 10 lat na tak wysokim poziomie, a potem jeszcze 10 i. .. ..
Jesteście najlepszą elbląską skarbnicą informacji o tym mieście. serdecznie gratuluję i życzę następnych 10 lat na tak wysokim poziomie, a potem jeszcze 10 i. .. ..