UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesteście najlepszą elbląską skarbnicą informacji o tym mieście. serdecznie gratuluję i życzę następnych 10 lat na tak wysokim poziomie, a potem jeszcze 10 i. .. ..


Anuluj