22
27.11.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ten domek sięgał może do połowy nowego stadionu w Gdańsku, a taką furore zrobił wtedy mieszcząc sie gdzieś w polu karnym
p.s (2010.11.29)

info

0  
  0
Zobczcie, dawną fabrykę włókienniczą w Łodzi, stare magazyny po zakładach obuwniczych w miasteczku granicznym Gubin/Guben nad Odrą, Bydgoszcz, budynki po starej drukarni, obecnie Centrum Handlowe 'DRUKARNIA'-można zrobic cos fajnego?Moźna, tylko trzeba chcieć. ..
florek/turysta (2010.12.05)

info

0  
  0