A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ten domek sięgał może do połowy nowego stadionu w Gdańsku, a taką furore zrobił wtedy mieszcząc sie gdzieś w polu karnym
Zobczcie, dawną fabrykę włókienniczą w Łodzi, stare magazyny po zakładach obuwniczych w miasteczku granicznym Gubin/Guben nad Odrą, Bydgoszcz, budynki po starej drukarni, obecnie Centrum Handlowe 'DRUKARNIA'-można zrobic cos fajnego?Moźna, tylko trzeba chcieć. ..