13
27.08.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Od lat brakuje pieniędzy na umocnienia wałów Zalewu, Wisły, Jeziora Drużno it. d. !
(2010.08.30)

info

1  
  0
To, że brak jest pieniędzy na utrzymanie urządzeń melioracyjnych to takie "dyżurne" - wygodne stwierdzenie służb zajmujących się tymi sprawami. Gdyby umiejętnie gospodarzono tym co się posiada sprawy wyglądałyby nieco inaczej. Nie ma już dawniejszej rzetelności wykonywania obowiązków służbowych u osób nadzorujących te sprawy. Na luzie do emerytury jakoś się dociągnie. Myślę, że trzeba przewietrzać nieco biura.
(2010.08.30)

info

0  
  1
Postawmy krzyż i woda nie wyleje
Biskups (2010.08.30)

info

1  
  0