UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To, że brak jest pieniędzy na utrzymanie urządzeń melioracyjnych to takie "dyżurne" - wygodne stwierdzenie służb zajmujących się tymi sprawami. Gdyby umiejętnie gospodarzono tym co się posiada sprawy wyglądałyby nieco inaczej. Nie ma już dawniejszej rzetelności wykonywania obowiązków służbowych u osób nadzorujących te sprawy. Na luzie do emerytury jakoś się dociągnie. Myślę, że trzeba przewietrzać nieco biura.