A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
miss ok reszta jak zwykle daleko do liderów urody, ale to zawsze postep w tych kabaretowych wyborach
Ta blondyna to ma nogi jak gazela :D cudna jest :D chlopak to ma wieczorami radoche :D
nie można kobiet traktować przedmiotowo ale one są przecież po to żeby sprawiać facetowi przyjemność a teksty typu "jakie są one brzydkie" pisane są przez brzydkie stare panny lub sprawiczałych starych kawalerów
a kto to? Jola Rutowicz w wersji blond?
niezłe kaszaloty szkoda, że nie wystawiłem swojej laski z jednym okiem miała by szansę wygrac to coś.
laluś zosie rączkowskie i gumowe lale z sex shop-u nie mogą brać udziału w konkursie
Wielka szkoda, żę do wyborów startują tylko bogate brzydactwa, nie mające za grosz samokrytyki. jest tyle pieknych dziewczyn, a tu naprawdę same pasztety.
janekkk spójrz w lusterko żaden przez ciebie tzw. pasztetów nie chciałby nawet na ciecie spojrzeć a co dopiero coś więcej
janekkk a może ty wolisz męskie kształty oglądać?