19
02.08.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
miss ok reszta jak zwykle daleko do liderów urody, ale to zawsze postep w tych kabaretowych wyborach
viktor (2010.08.02)

info

0  
  0
Ta blondyna to ma nogi jak gazela :D cudna jest :D chlopak to ma wieczorami radoche :D
NamberŁan (2010.08.02)

info

0  
  0
nie można kobiet traktować przedmiotowo ale one są przecież po to żeby sprawiać facetowi przyjemność a teksty typu "jakie są one brzydkie" pisane są przez brzydkie stare panny lub sprawiczałych starych kawalerów
(2010.08.03)

info

0  
  0
a kto to? Jola Rutowicz w wersji blond?
ojej (2010.08.03)

info

0  
  0
niezłe kaszaloty szkoda, że nie wystawiłem swojej laski z jednym okiem miała by szansę wygrac to coś.
laluś (2010.08.03)

info

0  
  0
laluś zosie rączkowskie i gumowe lale z sex shop-u nie mogą brać udziału w konkursie
(2010.08.04)

info

0  
  0
Wielka szkoda, żę do wyborów startują tylko bogate brzydactwa, nie mające za grosz samokrytyki. jest tyle pieknych dziewczyn, a tu naprawdę same pasztety.
janekkk (2010.08.04)

info

0  
  0
janekkk spójrz w lusterko żaden przez ciebie tzw. pasztetów nie chciałby nawet na ciecie spojrzeć a co dopiero coś więcej
(2010.08.04)

info

0  
  0
janekkk a może ty wolisz męskie kształty oglądać?
(2010.08.04)

info

0  
  0