UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielka szkoda, żę do wyborów startują tylko bogate brzydactwa, nie mające za grosz samokrytyki. jest tyle pieknych dziewczyn, a tu naprawdę same pasztety.

janekkk

Anuluj