UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielka szkoda, żę do wyborów startują tylko bogate brzydactwa, nie mające za grosz samokrytyki. jest tyle pieknych dziewczyn, a tu naprawdę same pasztety.
janekkk
Wielka szkoda, żę do wyborów startują tylko bogate brzydactwa, nie mające za grosz samokrytyki. jest tyle pieknych dziewczyn, a tu naprawdę same pasztety.
janekkk