13
13.06.2009

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
do roboty albo do nauki sie weźcie a nie tylko "dajcie pracę" za nic!!! kogo wina, ze nie ma roboty? a pośredniak ma? zero, niech miasto coś w końcu z tym problemem zrobi. Połowa młodych wyjechała za granicę bo tu nie ma roboty! Z próżnego i Salomon nie naleje!!! Zoja
(2009.06.14)

info

0  
  0
Do Basi. .. .Słuchaj kochana te opinie nie są tendencyjne lecz prawdziwe i opisują czyste realne fakty jakie mają miejsce w tej instyducji stworzonej do tworzenia statystyk. .. .. Piszesz ze czesto tam bywasz. to napewno kłameisz skoro nie wiesz o tym co wie reszta. .. .. Ta instytucja jest chora. .. .a kursy jakie proponują wogule nie przydają sie do niczego, wiem bo akurat byłem uczestnikiem ich projektu Twoja wiedza Twoj sukces. jednym śłowem badziewie na ktore straciłęm czas. .potem poszedłem do urzedu pracy i tam skierowano mnie na kurs spawalniczy. .. .dopiero dostałem dobrą prace. I pisze do wszystkich nie traćcie czasu na ohp
to11 (2009.06.14)

info

0  
  0
Z wypowiedzi internetowych i prasowych coraz częściej widac, że Elbląg niestety nie jest zawodowo przyjazny młodym wchodzącym w wiek produkcyjny. Wynika z tego rozbieżność między masami licencjatów i magistrów wypuszczanych przez elbląskie uczelnie a działalnościa inwestycyjną władz miasta. Brakuje chyba tego typu analiz. Pompuje się setki milionów w modrzewinę na zasadzie, że może inwestorzy przyjdą, a oni pzechodzą z miasta lub przewidują zatrudnienie raptem 18 osób. Bliski Pasłęk potafił ściągnąć inwestycję golfową z całym przyszłościowym zapleczem-praca dla młodych, a Elbląg mając tak piękne tereny odpuścił. Nasza promocja polega tylko na wyłożeniu folderów i na wycieczce pracowników. Pasłęk walczy o swoją młodzież, już zbudował kilka "Orlików", a my 0.Ma chyba rację Zoja, że z pustego Salomon nie naleje. Skąd mają sie brać oferty? Dotyczy się to również OHP, widać z wypowiedzi, że szkolą, przygotowują, i jakiejś pomocy udzielają. Tego chyba nigdy za dużo, tylko szkoda że ta wiedza przydaje się gdzie indziej lub za granicą. Sceptyk.
(2009.06.15)

info

0  
  0