UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do roboty albo do nauki sie weźcie a nie tylko "dajcie pracę" za nic!!! kogo wina, ze nie ma roboty? a pośredniak ma? zero, niech miasto coś w końcu z tym problemem zrobi. Połowa młodych wyjechała za granicę bo tu nie ma roboty! Z próżnego i Salomon nie naleje!!! Zoja


Anuluj