15-latka porażona prądem

87
10.05.2009
15-latka porażona prądem
15-latka wdrapała się na słup energetyczny, straciła równowagę i spadając złapała za przewód wysokiego napięcia (fot. rp)
Wczoraj (9 maja) wieczorem grupa młodzieży spędzała czas na polanie przed Gęsią Górą. Nie wiadomo dlaczego w pewnej chwili 15-latka wdrapała się na słup energetyczny. Dziewczyna straciła równowagę i spadając złapała za przewód wysokiego napięcia. Porażona prądem spadła na ziemię z wysokości kilku metrów. W bardzo ciężkim stanie przebywa w szpitalu.
Do zdarzenia doszło około godziny 20.30. - Dziewczyna spędzała wolny czas z grupą znajomych na polanie przed Gęsią Górą – informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. – Z niewiadomych przyczyn wdrapała się na jeden ze słupów energetycznych, straciła równowagę i spadając złapała za przewód wysokiego napięcia. Porażona prądem spadła na ziemię z wysokości kilku metrów. Policję powiadomił jeden mieszkańców ulicy, który widział zdarzenie z okna. 15-latka trafiła do szpitala wojewódzkiego w Elblągu. Obrażenia, jakich doznała to poparzenia ciała III i IV stopnia. Jej stan jest bardzo ciężki. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego wypadku.
oprac. A

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wygłup młodzieńczy i tyle malkontencie. to, że twoje tak robią to nie znaczy, że wszystkie.
flar (2009.05.10)

info

0  
  0
dropsów sie najadła :D
O_o (2009.05.10)

info

0  
  0
no to się załatwiła a koledzy koleżanki nie zareagowali. .. na wspinaczke
samuraj_power (2009.05.10)

info

1  
  0
do poprzdnika znajomi to jeszcze pewnie dopingowali. .. .głupota i tyle.
(2009.05.10)

info

2  
  0
powinni zakazac wpuszczac tych dzieci na bismark i okolice z roku na rok co raz glupsza mlodziez
dssfs (2009.05.10)

info

0  
  0
Kandydatka do Nagrody Darwina.
TA (2009.05.10)

info

0  
  0
Nowe przysłowie : spadający to i przewodu się chwyci
MNMN (2009.05.10)

info

0  
  0
pełno śmieci i pobitych butelek. .. .
samuraj_power (2009.05.10)

info

0  
  0
dzisiejsza młodzież jest tak rozlużniona, że nawet mózg ma lużny i dlatego są takie przypadki, przecież mogła też opalać się na torach. .. ..
Barubar (2009.05.10)

info

1  
  0
ciekaw jestem jak wygląda popażenie IV stopnia w trójstopniowej skali. Zenada dla autora artykułu
prezes900rr (2009.05.10)

info

1  
  1