15-latka porażona prądem
15-latka wdrapała się na słup energetyczny, straciła równowagę i spadając złapała za przewód wysokiego napięcia (fot. rp)
Wczoraj (9 maja) wieczorem grupa młodzieży spędzała czas na polanie przed Gęsią Górą. Nie wiadomo dlaczego w pewnej chwili 15-latka wdrapała się na słup energetyczny. Dziewczyna straciła równowagę i spadając złapała za przewód wysokiego napięcia. Porażona prądem spadła na ziemię z wysokości kilku metrów. W bardzo ciężkim stanie przebywa w szpitalu.