12
02.01.2009

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Piwo i obowiązkowa konsumpcja czyli koreczki serowe bo bez tego nie podali piwa. Komuno wróc!
krzysio (2009.01.07)

info

0  
  0
Taaaaak, pamietam ! Tęcza wtedy straciła, była na parterze, pod Moccą, kilkanascie metrów dalej (w stronę ul. Traugutta). Chodzilem do Mokki, dość czesto, z koleżankami i kolegami z Liceum dla Pracujacych na Arrmii (wtedy) Czerwonej, ale nie tylko z nimi:), to był szpan tam bywać, były to lata 1958-1962,pamietam winko Promontor. .. .. , i te kawki z fusami, które potem mieszalo sie z cukrem i jadło. .. .Potem wyjechalem do Torunia, na UMK, a nastepnie do Krakowa, na AGH, do teraz mieszkam w Krakowie, chętnie nawiąże kontakt ze znajomymi z tamtych lat, na imię mam Marek, nazwisko na G. :) man2109@interia. pl
Marcyś (2009.01.11)

info

0  
  0