A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wszędzie trąbią zeby nie wychodzić na ten skwar, a tu dzieciaki w takiej temoersturze zresztą to szkodzi i mlodym i starym bo to niezdrowo temperatury, jak ktoś chce ryzykować zdrowiem i zyciem jego biznes tylko sor ma pelne rece roboty i te bezsensowne komunikaty by siedziec w domu..... jedno przeczy drugiemu
.
A ja to mam bekę z tych współczesnych, nadopiekuńczych "rodziców".
Te pozowanie do zdjęć nie ma nic wspólnego z biegiem, taka kameralna pokazówka, dobrze że zapomniałem o tyj pokazówce.
Nie ma bo są mądrzejsi od was !
Ładne pamiątkowe medale, teraz jasne skąd ta pazerność uczestnictwa na pokaz ! Ale moim zdaniem to NIE zdrowie w taki upał.