Wybrany wątek opinii

Ładne pamiątkowe medale, teraz jasne skąd ta pazerność uczestnictwa na pokaz ! Ale moim zdaniem to NIE zdrowie w taki upał.
(2026.06.28)
Nie zdrowie? Nie zdrowe jest ciągłe sączenie jadu.
(2026.06.28)
Było przyjść i zobaczyć jak to wyglądało. Akurat co jak co, ale miasto poważnie podeszło do tematu. Było dużo wody do picia, mgiełki wodne i normalne zraszacze. Ja nienawidzę pogody powyżej +20,ale takie zabezpieczenie wodne bardzo pomaga. Byłem cały mokry, ale dzięki wodzie, a nie wysiłkowi. Także podziękowania dla organizatorów.
(2026.06.28)
Powrót do komentarzy