A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cześć Kasiu.. ładnie wyglądasz
Kasiu miłego weekendu Tobie życzę oraz całej redakcji :)
Ona jest po prostu nudna.
gada jak po 0-7 ce
ona jest taka cudowna, radosna i słodka
No i bardzo dobrze, niech pozostanie w Malborku.
Czemu ona nic nie mówi o tym co w mjazzdze się dzieje. !!!!!
Nie da się skupić na tym CO ona mówi, przez to JAK mówi, a raczej jak krzyczy i pajacuje.. strasznie to żenujące..