18
27.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cześć Kasiu.. ładnie wyglądasz
(2026.02.28)

info

2  
  6
Kasiu miłego weekendu Tobie życzę oraz całej redakcji :)
(2026.02.28)

info

3  
  3
Ona jest po prostu nudna.
DDR (2026.02.28)
gada jak po 0-7 ce
(2026.02.28)

info

3  
  2
ona jest taka cudowna, radosna i słodka
(2026.02.28)

info

4  
  6
No i bardzo dobrze, niech pozostanie w Malborku.
(2026.02.28)
Czemu ona nic nie mówi o tym co w mjazzdze się dzieje. !!!!!
(2026.02.28)

info

3  
  2
Nie da się skupić na tym CO ona mówi, przez to JAK mówi, a raczej jak krzyczy i pajacuje.. strasznie to żenujące..
(2026.03.02)

info

1  
  0