A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"niedaleko mostu Holländer Brücke" - to Most Pasłęcki, dzisiaj na Pl. Grunwaldzkim (most zbyt mało przepustowy). "Pfefferstraße" - ulica Wilhelma Pfeffera - dzisiaj jest, ale nie jest oznaczona (równoległa do ul. Krótkiej, za garażami).
@Prawda pisiory ? - To auto zakupił Trzaskowski. Niestety przyszło po wyborach, które przegrał. I tak bywa.
@Prawda pisiory ? - Elbląg, takie biedne miasto, a dalej tkwi w lewicowe retoryce. Ludzie nie wyciągają wniosków z historii.
Ponad 100 tysiący ludzi straciło w zeszłym roku pracę, a tu szwabska propaganda, szaleńcy? A może celowe działania, ?
Jak daleko jest od komunistów i popezetperowców do narodowego socjalizmu? Czy ktoś z was matołki się nad tym zastanowił? Czy zdajecie sobie sprawę z konsekwencji? Czy tylko doraźne kilka euro?