UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Prawda pisiory ? - Elbląg, takie biedne miasto, a dalej tkwi w lewicowe retoryce. Ludzie nie wyciągają wniosków z historii.

Merlot

Anuluj