UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Prawda pisiory ? - Elbląg, takie biedne miasto, a dalej tkwi w lewicowe retoryce. Ludzie nie wyciągają wniosków z historii.
Merlot
@Prawda pisiory ? - Elbląg, takie biedne miasto, a dalej tkwi w lewicowe retoryce. Ludzie nie wyciągają wniosków z historii.
Merlot