A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nareszcie wracają do szkoły i będzie spokój!!!!!
Błagam, przestańcie....
to miasto jest chore - co widać słychać i czuć.
Brak słów na te, ,kobietę “..
zus zakład utylizacji społeczeństwa pracować płacić nie korzystać tylko prywatnie za $$$$$
Przestańcie w końcu lansować tę kobietę !!!!!