16
30.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nareszcie wracają do szkoły i będzie spokój!!!!!
(2026.01.30)

info

5  
  0
Błagam, przestańcie....
Fc (2026.01.30)

info

4  
  0
to miasto jest chore - co widać słychać i czuć.
(2026.01.30)

info

4  
  1
Brak słów na te, ,kobietę “..
Zażenowany (2026.01.30)

info

5  
  1
zus zakład utylizacji społeczeństwa pracować płacić nie korzystać tylko prywatnie za $$$$$
(2026.01.31)

info

1  
  0
Przestańcie w końcu lansować tę kobietę !!!!!
Joanna, (2026.01.31)

info

4  
  0