A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@babunia - Masz rację Babuniu ! I to wcale nie dlatego, że dziś Twoje Święto !!! Donek Trump to niezrównoważony narcyz, który zagraża bezpieczeństwu Świata !!! Ale niestety przypomina się stary kawał polityczny z okresu słusznie minionego, kawał o Honeckerze i Breżniewie - dlaczego Honecker ma czerwone usta - dlatego, że Breżniew ma hemoroidy !!! Żebyśmy nie musieli podkładać pod ten żart nazwisk Prezydentów USA i Polski !!!
Historia tego i kilkunastu innych pustych budynków w naszym mieście obrazuje bardzo, ale to bardzo powolne myślenie decyzyjne decydentów w elbląskim Ratuszu. My mieszkańcy prosimy o zdecydowanie szybsze decyzje, bo nie żyjemy 150 lat tylko zdecydowanie krócej i chcemy jeszcze za swojego życia zobaczyć efekty pracy ekipy prezydenta Missana.
Będą przeznaczone dla osób wymagających stałej opieki. Takich osób w Elblągu jest więcej niż mieszkań w przedmiotowym budynku. Wg jakiego klucza będą przyznawane te mieszkania ?.
zbk zburzyć budynki komunalne