14
21.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@babunia - Masz rację Babuniu ! I to wcale nie dlatego, że dziś Twoje Święto !!! Donek Trump to niezrównoważony narcyz, który zagraża bezpieczeństwu Świata !!! Ale niestety przypomina się stary kawał polityczny z okresu słusznie minionego, kawał o Honeckerze i Breżniewie - dlaczego Honecker ma czerwone usta - dlatego, że Breżniew ma hemoroidy !!! Żebyśmy nie musieli podkładać pod ten żart nazwisk Prezydentów USA i Polski !!!
rubaszny dziadek stefek (2026.01.21)
Historia tego i kilkunastu innych pustych budynków w naszym mieście obrazuje bardzo, ale to bardzo powolne myślenie decyzyjne decydentów w elbląskim Ratuszu. My mieszkańcy prosimy o zdecydowanie szybsze decyzje, bo nie żyjemy 150 lat tylko zdecydowanie krócej i chcemy jeszcze za swojego życia zobaczyć efekty pracy ekipy prezydenta Missana.
(2026.01.21)

info

2  
  0
Będą przeznaczone dla osób wymagających stałej opieki. Takich osób w Elblągu jest więcej niż mieszkań w przedmiotowym budynku. Wg jakiego klucza będą przyznawane te mieszkania ?.
(2026.01.22)

info

1  
  1
zbk zburzyć budynki komunalne
(2026.01.22)

info

0  
  1