UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Historia tego i kilkunastu innych pustych budynków w naszym mieście obrazuje bardzo, ale to bardzo powolne myślenie decyzyjne decydentów w elbląskim Ratuszu. My mieszkańcy prosimy o zdecydowanie szybsze decyzje, bo nie żyjemy 150 lat tylko zdecydowanie krócej i chcemy jeszcze za swojego życia zobaczyć efekty pracy ekipy prezydenta Missana.


Anuluj