17
29.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dajcie nagrodę temu co bijatykę pod sklepem nagrywał ?
(2026.01.17)

info

1  
  3
Czy rolka o napaści na strażnika też bierze udział w konkursie ?
(2026.01.19)

info

0  
  3
Najstarsza grupa zespołu wokalnego SO what!, działającego przy Akademii Głosu i Twórczości Julii Kaczmarczyk w Elblągu, zdobyła I miejsce w kategorii zespołów wokalnych podczas 32.Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie. W eliminacjach 16-18.01.26 uczestniczyło ponad 1300 wykonawców, natomiast do finału zakwalifikowało się 130 uczestników, spośród których jury wyłoniło laureatów festiwalu, w tym nasz zespół, nagrodzony I miejscem.
Qpamięci (2026.01.19)

info

1  
  1
@Chat już wie - Znalazłam medialne źródło słówka "rolka" - jest nim portal Facebook. To tu jest zło.
Medium (2026.01.21)
Nie podoba się bo w tych czasach nawet zawał człowieka czy płonąca w sylwestra w Szwajcarii bo film jest ważniejszy niż pomóc a co dopiero myślenia ! Czy ty bez google wiesz przez które miasta płynie wisła ? Na sto % nie !
(2026.01.25)
@Medium - Od zawsze wiedziałem bo i oglądałem w Facebook, wszystko naśladując tworzą się bezmyślnym robotem....
(2026.01.25)
Ale poruszę inny temat... odnośnie pogotowia stomatologicznego w Elblągu ! Było głośno i przyjemnie kiedy ogłaszano otwarcie placówki w szpitalu na Jaszczurczego, potem czytam że przeniesiono na Gdyńska 51.Dzisiaj dzwonię bo ząb boli ale nie mam kasy, więc pytam czy usługa usunięcia zęba jest nie odpłatna i usłyszałem że decyzja należy do lekarza ??? A więc jest refundowane czy nie, jest odpłatnie dla upieczonych czy nie ? Co to znaczy decyduje lekarz czy kasować ?
(2026.01.29)

info

1  
  0