Wybrany wątek opinii

Tylko ruda Kasia albo typowa blondynka może wymyśleć taki neo konkurs !
(2026.01.07)

1  
  10
Ale co Ci sie nie podoba?! Fajny konkurs dla mlodych ludzi z pasją, nie chcesz nie bierz udzialu ale nie krystykuj starań innych, bo choćby stawali na rzęsach tobie i tak będzie pod gorke
(2026.01.07)

6  
  1
Nie podoba się bo w tych czasach nawet zawał człowieka czy płonąca w sylwestra w Szwajcarii bo film jest ważniejszy niż pomóc a co dopiero myślenia ! Czy ty bez google wiesz przez które miasta płynie wisła ? Na sto % nie !
(2026.01.25)

1  
  0
Powrót do komentarzy