Spłonął warsztat samochodowy

25
05.01.2026
Spłonął warsztat samochodowy
fot. arch. PSP w Elblągu
W poniedziałek (5 stycznia) przed godziną 7 wybuchł pożar w warsztacie samochodowym w miejscowości Nowe Monasterzysko (gmina Młynary).

Murowany budynek w całości objął ogień. W warsztacie znajdował się jeden samochód, który spłonął doszczętnie. Jak informują służby, ze wstępnych ich ustaleń wynika, że w budynku znajdowała się butla z argonem. W akcji gaśniczej uczestniczyli strażacy PSP z Elbląga oraz strażacy ochotnicy z Młynar, Majewa i Kwietnika. W zdarzeniu nie było poszkodowanych.

oprac. daw

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Argon jest gazem niepalnym i obojętnym. Na pewno nie był przyczyną pożaru..
spaw pol (2026.01.05)

info

54  
  0
Nikt przecież nie pisze, że butla z argonem była przyczyną pożaru...
hobby720ukfe (2026.01.05)
Kogoś pewnie zabolało, że warsztat dobrze prosperuje.
John Wibowit (2026.01.05)

info

23  
  1
A w samochodzie znajdował się zbiornik.
Hsh (2026.01.05)

info

0  
  1
Argon? Przyczyną pożaru? Niepalny? XD widzę na wsiach Ci strażacy specjaliści to jak widać takie orły jacy byli w szkole.
(2026.01.05)

info

10  
  8
Spłonęła stajnia naprawy i tuningu wiejskich bolidów. Właściciel ponoć do dziś nie wie, . co to jest klucz dynamometryczny. Wszytko dokręcone na "czuja". Dobrze zrobiony bolid potrafi zrobić nawet i 6 tys km bez ponownej naprawy.
(2026.01.05)
@hobby720ukfe - to po grzyba ta informacja skoro jest bez znaczenia
(2026.01.05)
swoja stara tez naprawiasz kluczem dynamometrycznym ? czy na czuja
(2026.01.05)
I już komentarza tkwią w gazie a co mnie to obchodzi baranie ?
(2026.01.05)

info

0  
  3
Nikt nie zginął to nie ma o czym pisać ! No chyba cztery zastępy musiały jechać by nagrywać rolkę.
(2026.01.05)