A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Facet widzisz to zdjęcie? Dopisałeś rozdział książki o wartowniku, o braku reakcji wojska, o balistyce śrutu itd.. Chłopie sprawa na tyle groteskowa ale jak widać nic ciekawszego nie wydarzyło się w okresie świąt.
ORMO czuwa!
To dlaczego wartownicy nie powiadomili? Tylko jakiś ochłap?
Jednym słowem, ten który zakapował wyszedł na idiotę.
Baranie policja wie co robi i zawsze sprawdzi !
Bo wartownicy byli inteligentni i uznali że wezwanie policji do gościa który nie łamie prawa jest po prostu głupotą.
W zasadzie jak to w Polsce, nie ma zabitego, więc o co chodzi ?
Tak się większości wpisujacym wydaje.
wojsko nie posiada kompetencji do reagowania poza terenem oznaczonym jako "Teren Wojskowy" żołnierze mogą co najwyżej zgłosić incydent do ŻW
Też mi autorytet - naśladują bo są siebie warci - chlać potrafi każdy czubek