25
29.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Jajko - Brał poprawkę. Podobny do tego z wiaderkiem w piaskownicy.
(2025.12.29)
Facet widzisz to zdjęcie? Dopisałeś rozdział książki o wartowniku, o braku reakcji wojska, o balistyce śrutu itd.. Chłopie sprawa na tyle groteskowa ale jak widać nic ciekawszego nie wydarzyło się w okresie świąt.
(2025.12.29)
ORMO czuwa!
(2025.12.29)

info

10  
  7
To dlaczego wartownicy nie powiadomili? Tylko jakiś ochłap?
(2025.12.29)
Jednym słowem, ten który zakapował wyszedł na idiotę.
(2025.12.29)

info

6  
  6
Baranie policja wie co robi i zawsze sprawdzi !
(2025.12.29)
Bo wartownicy byli inteligentni i uznali że wezwanie policji do gościa który nie łamie prawa jest po prostu głupotą.
Sroka (2025.12.29)
W zasadzie jak to w Polsce, nie ma zabitego, więc o co chodzi ? Tak się większości wpisujacym wydaje.
(2025.12.29)

info

4  
  2
wojsko nie posiada kompetencji do reagowania poza terenem oznaczonym jako "Teren Wojskowy" żołnierze mogą co najwyżej zgłosić incydent do ŻW
rozliczyckler (2025.12.29)
Też mi autorytet - naśladują bo są siebie warci - chlać potrafi każdy czubek
(2025.12.29)