A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@TeofilSkorupa - ziobro zwiał bo się boi że ho przywiążą na łańcuchu do budy
@Oburzony - przypominam, że zasady przyznawania tych pieniędzy na jahty i inne przyjemności z KPO przygotował dla siebie pis tylko nie przewidział że pójdzie w pissssduuu
No, widzisz jak pis rządził, szpitale padały a ci sobie jachty w 2021 roku z KPO zamawiali.
liberałowie wprowadzili szkoły niepubliczne - doucz się
@słuchacz który chodzi - Za utrzymywanie fikcyjnych list obecności odpowiada szkoła i za to powinny jej być odebrane dotacje, nie licząc konieczności ich zwrotu. Za fakt utrzymywania fikcyjnej listy uczniów szkoła powinna ponieść inną stosowną odpowiedzialność, a przede wszystkim za pomocnictwo przy wyłudzeniu świadczeń społecznych. Jeżeli taki przypadek jest komuś znany, to nie powinien go opisywać i zwalać winę na wszystkich wokół, lecz powinien powiadomić stosowne organy, bo to przecież nasze pieniądze są defraudowane. Nasze a więc i Twoje. Inną sprawą jest, że organy ścigania w tym prokuratura, powinny czytać takie komentarze na forach społecznościowych i wszczynać postępowania z urzędu. Czy nasze prokuratury są do tego zdolne? Nie spotkałem takiego przypadku.