A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Czy - O i tu się zgodzę - Pana lub Pani wpis doskonale pokazuje mechanizm manipulacji stosowny przez WOŚP - kto nie daje ten łajdak i prawicowiec więc każdy prawicowiec to łajdak a każdy łajdak to prawicowiec. Dokładnie takiej formie indoktrynacji się przeciwstawiam ale zarzuty będę powielane do chwili aż Pan Osiak "pokarze kwity" i odpowie na pytania - to się nazywa społeczna kontrola Nie przepuszczenia ale twarde pytania - proszę mnie nie obrażać bo jak z Posłem Śliwką spotkamy się w Sądzie. Fanatykiem kościoła nie jestem nominacja obecnego Biskupa mi się nie podoba i nie mam zamiaru tego ukrywać acz powodów owej niechęci nie mam zamiaru upubliczniać nikomu poza zainteresowanym a zaproszenia na audiencje się jakoś nie spodziewam. Pana manipulacja dla słabych na rozumie może miałaby sens gdyby nie fakt że jako Stowarzyszenie "Eblog. pl" zrobiliśmy pierwszą w Elblągu taksówkę społeczną która po pandemii za darmo woziła setki ludzi do lekarza. Jeśli zatem chcesz mnie Pan szkalować pomówieniami i domysłami "wyjętymi z d... " to proszę się podpisać zaoszczędzając pracy policjantom z Olsztyna którzy namierzają autorów oszczerczych postów. A paliwo do Taksówki laliśmy z własnych składek bez organizowanie zbiórek publicznego bezwstydu....
Wypisz wymaluj ten tytuł pasuje jak ulał do WOŚP-u: „Gdy damy pieniądze na ulicy, nigdy nie wiemy, na co zostaną wydane”
Zawsze daje jeśli ktoś prosi a to jego sumienie na co wyda i tyle w temacie.