11
12.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Co prawda w Elblągu kolejka dłuższa jak w innych miastach ale nie ma problemu np. w Gdańsku czekałem około 2 miesiące, wiem, wiem długo ale nie było na skierowaniu pilne. Zbadałem się i wszystko wyszło prawie dobrze. Lekarz ma na kontakt z pacjentem 3 minuty to skandal, nawet dobrze nie przeczytał dokumentacji, a mój czas się skończył, szok. (bronię lekarza bo tyle ma od NFZ). Generalnie podpowiadam, można np. w NFZ uzyskać informację gdzie najmniejsza kolejka w okolicy (chociaż na tyle się przydał ten trup/NFZ). Zdrówka życzę, badajcie się zanim będzie za późno....
pacjent (2025.11.13)