UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co prawda w Elblągu kolejka dłuższa jak w innych miastach ale nie ma problemu np. w Gdańsku czekałem około 2 miesiące, wiem, wiem długo ale nie było na skierowaniu pilne. Zbadałem się i wszystko wyszło prawie dobrze. Lekarz ma na kontakt z pacjentem 3 minuty to skandal, nawet dobrze nie przeczytał dokumentacji, a mój czas się skończył, szok. (bronię lekarza bo tyle ma od NFZ). Generalnie podpowiadam, można np. w NFZ uzyskać informację gdzie najmniejsza kolejka w okolicy (chociaż na tyle się przydał ten trup/NFZ). Zdrówka życzę, badajcie się zanim będzie za późno....

pacjent