24
31.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To nie wciskaj kitu i zrób przysługę aniołom.
(2025.11.01)
@Czy - Ale normalny człowiek nie chodzi do kościoła nie to co PiS i Telus.
(2025.11.01)
Weekend w Elblągu zapowiada się wyjątkowo - łączy refleksję ze Święta Zmarłych z kulturą i rozrywką. Halloween Ice-Party na Lodowisku Helena to świetna inicjatywa, która pokazuje, że sport może iść w parze z zabawą i kreatywnością. To wydarzenie angażuje młodzież i całe rodziny, promując aktywność fizyczną w nietypowej, tematycznej oprawie. Z kolei niedzielny koncert Requiem Mozarta w Galerii El to propozycja dla miłośników muzyki klasycznej i głębszych przeżyć artystycznych. Połączenie chóru Cantata i Elbląskiej Orkiestry Kameralnej gwarantuje wysoki poziom wykonania. Warto też docenić dostępność wydarzenia - bezpłatne wejściówki to ukłon w stronę mieszkańców. Organizatorzy zadbali o różnorodność - od lodowiska po salę koncertową. Dodatkowo, zmiany w komunikacji miejskiej i ruchu wokół cmentarzy pokazują, że miasto myśli o komforcie mieszkańców. To dobry przykład, jak lokalna społeczność może łączyć tradycję z nowoczesnością. Elbląg żyje - i to w wielu wymiarach.
(2025.11.02)

info

1  
  0
@Czy - Lepiej niech je uczą szanować żywych nie truposzy
antysystemowy (2025.11.05)