A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Och PISarze - Mnie też ta nowo-mowa dezoriętuje.. miał grozić, to groził czy nie? To prawnicy kaleczą nasz język, nasze życie, swój zawód i wzajemnie sie wykluczają, robią w kraju bezprawie, a przecież jasno można napisać, że groził, ale nie przyznaje się do winy, a po kropce reporter/ka pisze, że trafił do aresztu, zamiast miał trafić, bo przecież wyroku jeszcze nie ma, w/g "ameby" brylującej w prawie, to są makaronizmy nawijane nam na uszy by zrobić chaos i go robią w każdej dziedzinie žycia, bo są ameby, które to łykają zanim pelikan to połknie a ministra i "psycholoszka" to zatwierdzi. Zachodzi pytanie czy Polacy to gęsi i swòj język mają, czy raczej ameby, które go nie znają
@Kaczor- koci kaczor - Miał umrzeć, ale ležy już w kostnicy' - wyroku jeszcze nie ma, ale dajemy mu szansę, może się obudzi.
Może też się zainteresują skąd miał pieniądze żeby tak się bawić na mieście, dziwne że go z niczym więcej nie złapali albo wszystko na układzie….
@Łukaszek - przecież wcale się nie krył z tym na środku miasta było można zobaczyć jak wielokrotnie coś komuś przekazuje
Podobnie jest na Wojska Polskiego na podwórku. Młody gnój terroryzuje starszych ludzi i grozi dziewczynie w ciąży. Torebki z białym proszkiem fruwają. Stanie po nocach w białym BMW, Mercedesie czy Audi Q6 z wymowną rejestracją "NORULEZ". Typ i towarzystwo zgłoszeni na policję i do skarbówki. Kuba w więzieniu czekają na Ciebie za groźby do dziewczyny.5 czy 10 lat, nie ważne. Wyrok zostanie odwieszony.
Wierzyć się nie chce co ten chłopak nosił przy sobie to bardziej pasuje na survival aniżeli na odwiedziny do byłej partnerki a o kwiatku zapomniał
Prokurator. Hahahah jełopy
Proszę o imie nazwisko prokuratura który postawił zarzuty.
@Łukaszek - A tobie to chyba żal du.... e ściska że miał za co się bawić.. tak to jest jak się własnego życia nie ma a kimś interesuje..