UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Och PISarze - Mnie też ta nowo-mowa dezoriętuje.. miał grozić, to groził czy nie? To prawnicy kaleczą nasz język, nasze życie, swój zawód i wzajemnie sie wykluczają, robią w kraju bezprawie, a przecież jasno można napisać, że groził, ale nie przyznaje się do winy, a po kropce reporter/ka pisze, że trafił do aresztu, zamiast miał trafić, bo przecież wyroku jeszcze nie ma, w/g "ameby" brylującej w prawie, to są makaronizmy nawijane nam na uszy by zrobić chaos i go robią w każdej dziedzinie žycia, bo są ameby, które to łykają zanim pelikan to połknie a ministra i "psycholoszka" to zatwierdzi. Zachodzi pytanie czy Polacy to gęsi i swòj język mają, czy raczej ameby, które go nie znają
Kaczor- koci kaczor