16
15.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wody Polskie to partyjniacka synekura dla aparatczykow. Trzeba je zlikwidowac. Gosprodarka wodna jest zadaniem lokalny, Rozne regiony maja rozne potrzeby, ktore wymagaja lokanych rozwiazan.
(2025.09.15)

info

7  
  2
Tylko i wyłącznie województwo Żuławskie, ze stolicą w Elblągu. Powrót Krynicy, Stegny Jantara, Kwidzyna Iławy, Malborka i innych jak było, za województwa elbląskiego sprzedanego przez byłych posłów i senatorów ziemi elbląskiej.
(2025.09.15)
Małorolne cwaniaczki nie powiedzą wprost, czyje nieudaczne pociotki i znajomi zasiadają w instytucji odpowiedzialnej za ten stan rzeczy, czyli WP (nie, nie chodzi ani o Wojsko Polskie ani o Wirtualną Polskę). Więc ogólnikowo chrzanią coś o "ustawodawcach", bo wprost nie chcą przyznać, że to ci sami, na których zazwyczaj głosują. I wiecie co? Będą głosować dalej, nawet jak ich co roku pozalewa. Bo dla małorolnych winny zawsze Tusk, nigdy pisowskie służby na tłustych posadkach od 2018 r.
KibiczProstej (2025.09.15)

info

6  
  4
Złodzieje - Wody Polskie Pisowskie, no bo co innego potrafi PIS
(2025.09.15)

info

3  
  2
Iława nigdy nie była w elblaskim
Art :) (2025.09.15)
Ludzie chcą i chyba muszą wyręczać nieudolne Wody Polskie
(2025.09.16)

info

0  
  0