15
08.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prowincjonalizm takich działań jest ewidentny. Galeria EL juz dawn o zeszla na psy. A jaki jest poziom życia publczego wie kazdy kto spędzi pare chwil słuchając belkotu wybrancow Narodowej. Jedyne wyjście to emigracja wewnetrzna.
(2025.08.08)

info

4  
  4
nie ma żadnego boga i świętych, to wymysł kleru dla mamony
(2025.08.09)

info

4  
  4
Dwa zera razem to nadal zero. Młoda artystka nagroda w wieku 30 lat..... Typowe dla powskichśrodowisk. Czas już podziękować tym szkodnikom w każdej sferze....
(2025.08.09)

info

3  
  4
@d,uyld - I z tego powodu czytasz napisy na papierze toaletowym?
(2025.08.09)
Co za bełkot..
Spokojnie (2025.08.10)

info

3  
  3