A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prowincjonalizm takich działań jest ewidentny. Galeria EL juz dawn o zeszla na psy. A jaki jest poziom życia publczego wie kazdy kto spędzi pare chwil słuchając belkotu wybrancow Narodowej. Jedyne wyjście to emigracja wewnetrzna.
nie ma żadnego boga i świętych, to wymysł kleru dla mamony
Dwa zera razem to nadal zero. Młoda artystka nagroda w wieku 30 lat..... Typowe dla powskichśrodowisk. Czas już podziękować tym szkodnikom w każdej sferze....
@d,uyld - I z tego powodu czytasz napisy na papierze toaletowym?
Co za bełkot..