UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prowincjonalizm takich działań jest ewidentny. Galeria EL juz dawn o zeszla na psy. A jaki jest poziom życia publczego wie kazdy kto spędzi pare chwil słuchając belkotu wybrancow Narodowej. Jedyne wyjście to emigracja wewnetrzna.