A moim zdaniem... (od najstarszych)
@WZ. - Ja też nie mam. Nie widomo co się z nimi dzieje potem.
A gdzie ponowie i ponie ekolodzy. Kopalnie im przeszkadzają, a smród z rury już nie? No nie bo to przecież poństwo się bawi....