Wybrany wątek opinii
No właśnie - jeszcze nie słyszałem o takiej fundacji żeby np setka ludzi pojechała do rolnika/sadownika do zbioru wiśni czereśni truskawek malin... a zarobione pieniądze oddała na szczytny cel. Pieniądze łatwo zbierać tylko weź je zarób.... a właściwie to ja nie mam totalnego zaufania do takich fundacji i ich zbiórek.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@WZ. - Ja też nie mam. Nie widomo co się z nimi dzieje potem.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0