A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie, no muzycznie to nie jest złe. Takie trochę hiszpańskie. Mam wrażenie że o flamenco się ociera.
dobrze że są napisy bo połowa strasznie niewyraźnie; (
mocna inspiracja dante thomas - miss california, chyba za mocna :D
porażka
Muzyka OK, ale słaba dykcja.
Fajne, super, w sam raz na występy w Suchaczu u Marco.