16
10.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie, no muzycznie to nie jest złe. Takie trochę hiszpańskie. Mam wrażenie że o flamenco się ociera.
(2025.06.10)

info

2  
  2
dobrze że są napisy bo połowa strasznie niewyraźnie; (
bez urazy 4 z minusem (2025.06.10)

info

7  
  0
mocna inspiracja dante thomas - miss california, chyba za mocna :D
(2025.06.10)

info

2  
  0
porażka
(2025.06.10)

info

4  
  0
Muzyka OK, ale słaba dykcja.
logopeda (2025.06.10)

info

1  
  0
Fajne, super, w sam raz na występy w Suchaczu u Marco.
(2025.06.11)

info

2  
  0