A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zapytajcie Sławka o "nieprzyjemności"
ktoś tym Panom też zdjęcia zrobił - nie mając podstaw!!
@modi - nigdzie ale już są nakręceni hejterzy... jak się tak zachowują to mam nadzieje że nie mają rodzin za granicami POLSKI!!
Pełni nienawiści, pogardy dla innych katolicy marki PiS- Konfederacji itp. !
Kolejna "czarna wołga" ? Ktoś zna nazwisko tej pani od tych zdjęć ? Kto to w ogóle jest !!?
Panie Nadredaktorze, nie zauważyłeś pan, że to już nie 2015 rok, tylko 2025 i takie płomienne odezwy do "nie bycia rasistą" już na nikim nie robią wrażenia. Dużo mleka się od tamtego czasu rozlało, ludzie poprzezierali na oczy. Już nawet sama Unia inaczej śpiewa na ten temat, nawet jeśli robi ciągle to samo. A pan tkwisz w mądrości poprzedniego etapu. Multi-kulti już nie w modzie.
@ja Ignacy - Ignacemu ulało się tolerancją, miłością i zrozumieniem... jak to mają w zwyczaju POstępowi.
Mój kolega hoduje jaszczurki i jak ktoś chce jaszczurkę, to najpierw robi jej zdjęcia i wysyła do akceptacji.
Pisiury są dobre, bangladesze od dwóch lat w Polsce, to kto ich wpuścił? Tusk? Głąby, Jarosław K. pis.
Ksenofobia w czystej postaci.