UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Nadredaktorze, nie zauważyłeś pan, że to już nie 2015 rok, tylko 2025 i takie płomienne odezwy do "nie bycia rasistą" już na nikim nie robią wrażenia. Dużo mleka się od tamtego czasu rozlało, ludzie poprzezierali na oczy. Już nawet sama Unia inaczej śpiewa na ten temat, nawet jeśli robi ciągle to samo. A pan tkwisz w mądrości poprzedniego etapu. Multi-kulti już nie w modzie.


Anuluj