A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Katechetkaa - lepiej już płacić za naukę religii, bo to najwyższa wartość ludzkości, niż za korepetycje po 100zł BO TAK DENNE jest szkolnictwo i nauczyciele.