UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Katechetkaa - lepiej już płacić za naukę religii, bo to najwyższa wartość ludzkości, niż za korepetycje po 100zł BO TAK DENNE jest szkolnictwo i nauczyciele.
@Katechetkaa - lepiej już płacić za naukę religii, bo to najwyższa wartość ludzkości, niż za korepetycje po 100zł BO TAK DENNE jest szkolnictwo i nauczyciele.