UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Katechetkaa - lepiej już płacić za naukę religii, bo to najwyższa wartość ludzkości, niż za korepetycje po 100zł BO TAK DENNE jest szkolnictwo i nauczyciele.


Anuluj