33
17.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Komuna to się kolego w emblongu trzyma dobrze... Teraz jest troche młodych ale niestety namaszczonych przez tych starych...
Takia bolesna prawda (2025.02.18)
Instytucje powinny być niezależne i promować swoje działania, a nie prezydenta. Ten ostatni ma zabezpieczać kasę na kulturę a nie szukać miejsca do lansu. Za dużo tej napastliwej promocji. Zatrudnijcie fachowców bo teraz to macie tubę propagandową a nie promocję.
(2025.02.18)

info

4  
  0
Jak Muzeum, Biblioteka czy Galeria będą powielały materiały miasta, to w trzy sekundy stracą odbiorców... Poza tym, co odbiorców sztuki nowoczesnej (Galerii EL) obchodzi Święto Chleba w Elblągu... od kiedy radni są specjalistami od marketingu? Ludzie... weźcie się za robotę, na której się znacie... To miasto powinno wspierać instytucje, a nie na odwrót... Każda z instytucji i tak ma sporo do promowania i jeszcze będzie musiała odwalać robotę za miasto? Po co tam zespół od promocji?? No większego durnoctwa dawno nie czytałam... a prezydent ślepo przytakuje, bo przecież zupę pomidorową lubi każdy...
Załamana (2025.02.22)

info

0  
  0