UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Instytucje powinny być niezależne i promować swoje działania, a nie prezydenta. Ten ostatni ma zabezpieczać kasę na kulturę a nie szukać miejsca do lansu. Za dużo tej napastliwej promocji. Zatrudnijcie fachowców bo teraz to macie tubę propagandową a nie promocję.