19
15.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mam pytanie. Jaka funkcję w klubie jeszcze pełni Pan Guminiak. Pytam, ponieważ prawie codziennie od wyboru nowego prezesa jego samochód stoi przed klubowym budynkiem.
(2025.02.15)
guminyak pociąga za sznurki z tylnego fotela
(2025.02.15)
Testowany grajacy dotąd w Bulgarskiej ekstraklasie, to moim skromnym zdaniem, raczej nie Białorusin, tylko Ukrainiec.
(2025.02.15)

info

3  
  0
Proszę nie mącićZresztą takimi sprawami, czyj samochód stoi, czy nie stoi. To tylko ORMO się takimi sprawami interesowało kiedys. Dla młodych wyjaśnienie (Ochotnicza Rezerwa Milicji Obywatelskiej)
(2025.02.15)

info

4  
  9
To żeś się rozpisał, zwykły mecz w marnej lidze a ty poemat wyszedł :)
(2025.02.16)

info

1  
  2
Czytałem wczoraj rozmowe z nowym właścicielem w Pogoni Szczecin. Co, oprócz innych względów spowodowało, że postanowił zainwestować swoje pieniądze. Infrastruktura, czyli stadion i jego całe zaplecze które w szczecinie jest. To tak dla informacji różnych marzycieli a także naszych decydentów którzy myślą, że może kiedyś zdarzy się cud i jakiś frajer oprócz budowy drużyny zbuduje dodatkowo stadion, a może jeszcze kilka ulic i ścieżek rowerowych.
(2025.02.16)

info

8  
  0
Szumne zapowiedzi o dofinasowaniu przez ministra sportu budowy stadionu w kwocie 7 mln zł już nieaktualne. I co na to powiecie sympatycy usmiechnietej władzy, dalej wszystko ok ? Nic tu nie będzie oprócz pudrowania złomu i radosnych oświadczeń
(2025.02.16)

info

5  
  3
Panowie nie tylko Wielebny dalej rządzi ale i koordynator też nowy prezes to figurant chłop nic nie kuma. bo dwa lata był tak jak teraz figurantem w zarządzie
(2025.02.16)
To co tam się dzieje ?, niech portel wyjaśni sytuację
(2025.02.16)