A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mam pytanie. Jaka funkcję w klubie jeszcze pełni Pan Guminiak. Pytam, ponieważ prawie codziennie od wyboru nowego prezesa jego samochód stoi przed klubowym budynkiem.
guminyak pociąga za sznurki z tylnego fotela
Testowany grajacy dotąd w Bulgarskiej ekstraklasie, to moim skromnym zdaniem, raczej nie Białorusin, tylko Ukrainiec.
Proszę nie mącićZresztą takimi sprawami, czyj samochód stoi, czy nie stoi. To tylko ORMO się takimi sprawami interesowało kiedys. Dla młodych wyjaśnienie (Ochotnicza Rezerwa Milicji Obywatelskiej)
To żeś się rozpisał, zwykły mecz w marnej lidze a ty poemat wyszedł :)
Czytałem wczoraj rozmowe z nowym właścicielem w Pogoni Szczecin. Co, oprócz innych względów spowodowało, że postanowił zainwestować swoje pieniądze. Infrastruktura, czyli stadion i jego całe zaplecze które w szczecinie jest. To tak dla informacji różnych marzycieli a także naszych decydentów którzy myślą, że może kiedyś zdarzy się cud i jakiś frajer oprócz budowy drużyny zbuduje dodatkowo stadion, a może jeszcze kilka ulic i ścieżek rowerowych.
Szumne zapowiedzi o dofinasowaniu przez ministra sportu budowy stadionu w kwocie 7 mln zł już nieaktualne. I co na to powiecie sympatycy usmiechnietej władzy, dalej wszystko ok ? Nic tu nie będzie oprócz pudrowania złomu i radosnych oświadczeń
Panowie nie tylko Wielebny dalej rządzi ale i koordynator też nowy prezes to figurant chłop nic nie kuma. bo dwa lata był tak jak teraz figurantem w zarządzie
To co tam się dzieje ?, niech portel wyjaśni sytuację