UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czytałem wczoraj rozmowe z nowym właścicielem w Pogoni Szczecin. Co, oprócz innych względów spowodowało, że postanowił zainwestować swoje pieniądze. Infrastruktura, czyli stadion i jego całe zaplecze które w szczecinie jest. To tak dla informacji różnych marzycieli a także naszych decydentów którzy myślą, że może kiedyś zdarzy się cud i jakiś frajer oprócz budowy drużyny zbuduje dodatkowo stadion, a może jeszcze kilka ulic i ścieżek rowerowych.