A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy ta książka ma łączyć czy dzielić mieszkańców Elbląga?
Nie mam pojęcia kim jest kobieta z okładki i o co tyle szumu. Dlatego właśnie, że nie mam pojęcia co to jest za postać mogę powiedzieć, że ta okładka jest bardzo trafna. Same smaczki z tamtejszych czasów - samochody, stary wózek, elegancko ubrana pani. To jest widok, którego już nie doświadczymy, naprawdę nie wiem o co się rozchodzi. Super zdjęcie, szkoda mi tylko autora albumu, ale jak zwykle na kogoś trzeba wylać swoje frustracje
Oj człowieku przestań.. dużo rzeczy jeszcze nie wiesz- co stworzyła? - juž wszystko co było do stworzenia to mamy, - jedynie takie stworzenia jak Ty, ciągle czegoś nie widzą... kiedyś osiągniesz to, co już wymyślono, odkryto, musisz jeszcze poczekać I zapłacić myto.
No.... jak się ma taką sztukę, to ciężko o kulturę
Pewne osoby ciągle mają parcie na afisze. Trochę to nieskromne taka autopromocja.
Książka zdominowana przez jedno nazwisko. Reszta to szare tło