26
18.01.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy ta książka ma łączyć czy dzielić mieszkańców Elbląga?
(2025.01.18)

info

5  
  2
Nie mam pojęcia kim jest kobieta z okładki i o co tyle szumu. Dlatego właśnie, że nie mam pojęcia co to jest za postać mogę powiedzieć, że ta okładka jest bardzo trafna. Same smaczki z tamtejszych czasów - samochody, stary wózek, elegancko ubrana pani. To jest widok, którego już nie doświadczymy, naprawdę nie wiem o co się rozchodzi. Super zdjęcie, szkoda mi tylko autora albumu, ale jak zwykle na kogoś trzeba wylać swoje frustracje
Koko3 (2025.01.18)

info

17  
  0
Oj człowieku przestań.. dużo rzeczy jeszcze nie wiesz- co stworzyła? - juž wszystko co było do stworzenia to mamy, - jedynie takie stworzenia jak Ty, ciągle czegoś nie widzą... kiedyś osiągniesz to, co już wymyślono, odkryto, musisz jeszcze poczekać I zapłacić myto.
Baz kagańca (2025.01.19)
No.... jak się ma taką sztukę, to ciężko o kulturę
(2025.01.19)
Pewne osoby ciągle mają parcie na afisze. Trochę to nieskromne taka autopromocja.
(2025.01.19)

info

0  
  9
Książka zdominowana przez jedno nazwisko. Reszta to szare tło
(2025.01.20)

info

0  
  7