UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mam pojęcia kim jest kobieta z okładki i o co tyle szumu. Dlatego właśnie, że nie mam pojęcia co to jest za postać mogę powiedzieć, że ta okładka jest bardzo trafna. Same smaczki z tamtejszych czasów - samochody, stary wózek, elegancko ubrana pani. To jest widok, którego już nie doświadczymy, naprawdę nie wiem o co się rozchodzi. Super zdjęcie, szkoda mi tylko autora albumu, ale jak zwykle na kogoś trzeba wylać swoje frustracje
Koko3