UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie mam pojęcia kim jest kobieta z okładki i o co tyle szumu. Dlatego właśnie, że nie mam pojęcia co to jest za postać mogę powiedzieć, że ta okładka jest bardzo trafna. Same smaczki z tamtejszych czasów - samochody, stary wózek, elegancko ubrana pani. To jest widok, którego już nie doświadczymy, naprawdę nie wiem o co się rozchodzi. Super zdjęcie, szkoda mi tylko autora albumu, ale jak zwykle na kogoś trzeba wylać swoje frustracje

Koko3

Anuluj