A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Propagowanie szczepień w szkole jest niezgodne z prawem, może ktoś w końcu się tym zajmie? a nie zapomniałam.... żyjemy w Państwie bezprawia...